PREMIUM PRESTIGE
GRAND GOLD - VEĽKÉ PRESTIŽNÉ ZLATO (ARGENTÍNA)
SUPERIOR OCENENIE
IFS Global Markets Food
Food and Drug Administration

senorio-de-jaime-rosell-1573__.jpg

V našej rodine Sala López sme hrdí na našu zem a jej históriu a túto hrdosť chceme odzrkadlovať vo všetkom, čo robíme. V roku 1573 sa narodil Jaime Rosell y Desprats, Prvý pán z Benejuzar, titul, ktorý mu bol udelený španielskym kráľom Filipom II v polovici 16.storočia. Našim extra panenským olivovým olejom z edície Panstvo Jaime Rosell chceme vzdať úprimný hold jednej z rozhodujúcich postáv histórie Benejuzaru.

Chceme vyzdvihnúť, že expozitor aj úložná krabica pre fľašu je vyrobená remeselne členmi Nadácie Defora s duševným zdravotným znevýhodnením.

Esencia každej rodiny, ktorá formovala túto zem, sa nachádza vo vnútri každej jednej fľaše, zdobenej jednoduchosťou, trpezlivosťou, rešpektom, nádejami, tradíciou a vzťahmi.

NOTAS DE SABOR - CHUŤ

Extra panenský olej s intenzívnou vôňou predovšetkým po zelených olivách. Krátka vôňa banánu, listovej zeleniny, artičoky a trávy prevládajú nad vyspelými vôňami banánu a jablka, a to všetko v spojení so stopami po aromatických trávach a orechov. Jemne sladký olej so strednou horkosťou, trvácny a jemne trpký. Silný pocit zelenej sviežosti doplňuje nakoniec sa objavujúca štipľavosť, vytvárajúc tak výrazný olej so štrukturovaným a dlhým charakterom.

(0917) ZLOŽENIE
1573 S.J.R. Extra Panensky A.O.V.E.
Olivový olej výberovej kategórie SUOPERIOR získaný priamo z olív a výlučne mechanickým spôsobom.
Odroda: Coupage Premium
Lot: 2212LRFV21
Extrakcia sa vykonáva za studena (20 °C – 22 °C; 68,0 °F – 71,6 °F)

Skladovanie olivového oleja:
Pri teplote nižšej ako 5°C začínajú voskové častice tuhnúť a vytvárajú sa olejové zrazeniny, čo svedčí o kvalite a prírodnom pôvode olivového oleja. Po obnovení teploty prostredia nad 5°C sa voskové častice rozpustia a olej bude znovu číry bez negatívnych zmien na zloženie či výživové hodnoty.
Skladujte v chlade (18°C -22°C) a na tmavom mieste.

Výživové hodnoty na 100ml výrobku

Energetická hodnota [KJl]: 3404
Energetická hodnota [Kcal]: 828
Tuky [Gram]: 92
-nasýtené [Gram]: 13
-mononenasýtené [Gram]: 72
-polynenasýtené [Gram]: 7
Sacharidy [Gram]: 0
Cukor [Gram]: 0
Proteíny, Bielkoviny [Gram]: 0
Soľ (NaCl) : 0

Chráňte pred svetlom a skladujte v chladnom a suchom prostredí.
ĎALŠIE INFORMÁCIE

Objem 500 g
Krajina pôvodu Španielsko
Jednotka ks, mlO Beneolive

 

Beneolivové oleje sa rodia v oblasti „Vega Baja del Segura“, známej ako „Záhrada Európy“.

Len 20 km od Stredozemného mora a obklopené pomarančovníkmi a citrónovníkmi sa ich olivovníky pestujú s osobitnou starostlivosťou, čo je v každom zmysle vyjadrené v pracovnej filozofii Beneoliva. Autenticita, originalita, výraz, vôňa a predovšetkým vášeň pre maličkosti sa harmonicky spájajú, aby sa dosiahli vysoko kvalitné oleje.

 

Skorý zber umožňuje oleju Beneoliva dosiahnuť všetku svoju nádheru.

Tím inžinierov kontroluje dozrievanie ovocia každý deň a rozhoduje o optimálnom čase zberu, aby si vzácne tekuté zlato zachovalo čo najlepšie organoleptické vlastnosti.

Tento zber sa vykonáva ručne, pomocou ručných vibrátorov a vyraďovaním akéhokoľvek iného typu mechanického zberu, ktorý by síce mohol byť pre spoločnosť ekonomicky výhodnejší, ale znížil by kvalitu konečného výsledku v dôsledku utrpenia spôsobeného jednak ovocie a strom.

 

Čas, ktorý uplynie medzi zberom a lisovaním, je skrátený na minimum, keďže lisovňa oleja sa nachádza len pár metrov od fariem, kde sa pestujú olivovníky, čo je veľmi dôležitý detail pre získanie najvyššej kvality extra panenského olivového oleja Beneoliva.

Extrakcia sa vykonáva za studena (20 °C – 22 °C; 68,0 °F – 71,6 °F), a keď sa tekuté zlato získa, uloží sa do chladnej miestnosti, ktorá udržuje rovnakú teplotu počas celého roka a do nádrží z z ktorého bol extrahovaný kyslík, aby sa zaručilo, že vzácne tekuté zlato nestratí žiadnu zo svojich organoleptických vlastností.

8437012343832

Tabuľka dát

Typ balenia
V skle (vrchnák bez BPA)
Podľa nálevu
Extra Virgin Olive Oil
Objem
500 ml

Mohlo by vás zaujať aj

Podobné produkty, ktoré sa páčili ostatným

V rovnakej kategórií

10 ďalších produktov v rovnakej kategórii: