Ponúkame Vám spoluprácu s našou spoločnosťou. Dodávame naším zákazníkom vysokokvalitné produkty. Viac informácií nájdete v sekcii  „O čeľadi tuniakov“ , alebo nižšie v krátkej prezentácii o  výrobcoch, ktorých zastupujeme ako výhradný dovozca a obchodný zástupca (Distribútor).

Vyžiadajte si od nás veľkoobchodnú cenovú ponuku na rok 2023 . Kontaktovať nás môžete písomne na emailovej adrese info@dauma.sk,  kancelária  office@dauma.sk  alebo aj telefonicky na čísle +421 948 056 962.

V prípade záujmu Vám radi zodpovieme na Vaše otázky a budeme sa tešiť na spoluprácu s Vami.

Kontaktujte nás - info@dauma.sk

DAUMA s.r.o.

Mobil

+421 948 056 962

IČO:

 44169922

DIČ:

 2022627717

IČ DPH:

 SK2022627717

Adresa prevádzky:

Za dráhou 21, 902 01 Pezinok, SK

CERTIFIKÁT SK 443_2022.pdf

Sme obchodná spoločnosť, ktorá sa svojou vytrvalosťou, úsilím a odhodlaním vypracovala na stabilného a úspešného predajcu a v našom podnikaní neustále napredujeme. Vieme však, že náš biznis nie je to, čo ľudí zaujíma. Pre nich je dôležité to, čo im poskytujeme: kvalitné, chutné a zdravé výrobky.

"Najčerstvejšie a najchutnejšie"

Žijeme v časoch, keď sa zdravé a vyvážené jedlo stalo jedným z predpokladov zdravého života. Aby nám spotrebiteľ mohol dôverovať, snažíme sa mu ponúknuť najvyššiu kvalitu výrobkov. Táto kvalita podlieha komplexnej kontrole od nákupu základných surovín, cez ich spracovanie, balenie, prepravu a skladovanie, čiže od začiatku spracovateľského procesu až po distribúciu konečnému spotrebiteľovi.

Naše výrobky nie sú len chutné, ale aj bezpečné a vyrobené s ohľadom na ochranu životného prostredia. Tieto výrobky stačí len ochutnať, jedinečnú chuť budete cítiť v každom súste. Čaká Vás skutočný gurmánsky pôžitok.

Hlavní partneri

Obchodní partneri - výrobne aj kamenné predajne, v ktorých môžete nájsť fyzicky nami ponúkané produkty v širšom rozsahu. Zásobujeme viaceré kamenné predajne, kde ponúkajú svojím zákazníkom kvalitné a zdravé potraviny. Ak máte záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou, stačí nás kontaktovať a vyžiadať si cenovú ponuku - aktuálny katalóg produktov.

Rýchly kontakt: